Omnichannel Pazarlamada Dijital

11 Senedir Dijital Lokomotif

KREA Direct’in dijital şirketi KREA Digital, Omnichannel (Çok kanallı) Dijital Pazarlama’da fark yaratan yenilikçi ürünleri ile Teknoloji lideridir. “Yeni Nesil İş Zekası” üreten KREA Digital, 11 senedir yüzlerce lider markaya dijital lokomotif güç sağlamaktadır.

Dijital Pazarlamada Holistik Ekosistem

Digital pazarlama yüksek profesyonellikte holistik bir bakış açısı gerektirir. KREA Digital için “Datayı İşlenebilir Akıllı Bilgiye Dönüştürmek” en iyi dijital kampanyaları oluşturmak için kritik ve önceliklidir. Yapay zeka kullanarak büyük veriyi stratejik bir şekilde işler. Markanıza özel terzi işi entegre kurgular ile satış ve pazarlama karmanıza fark edilir katkılar sağlar. Omnichannel pazarlamaya yönelik tüm araçları bir senfoni inceliğinde yöneterek markanıza özel yenilikçi pazarlama ve satış yolları oluşturur. Geri dönüş oranını artırır. Bütçe kullanımlarınızda verimlilik sağlar.

Doğru Zamanda, Doğru Kişiye, Doğru İçerik

Dijital pazarlama kampanyalarınızda hedef kitlenizi; gerçek zamanlı davranışına, özelliklerine, kullanım alışkanlıklarına ve ilgi alanına özgü şekilde segmente eder. Bu sayede, doğru zamanda, doğru kanaldan, doğru içerikler sunarak; yüzde yüz doğru hedefleme ile geri dönüşü yüksek bütünleşik kampanyalar tasarlar. Sonuç olarak maliyetleriniz azalırken, erişim kapasiteniz ve satışlarınızla birlikte marka imajınız da yükselir.

Farklı, Çevik, Yenilikçi Teknolojiler

KREA Digital ROI geri dönüş oranı en yüksek olan ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Bunların arasında e-mail marketing teknolojilerinde (Value-Mail®️), SMS ve MMS Teknolojilerinde (Value-Mobile), akıllı anket kurgularında (Value-Survey), web-push uygulamalarında (Value-Push), data analizinde (Value-Analytx ) dijital içerik yönetiminde (Value-CMS), tüm ürünlerde ve e-Ticarette Yapay Zeka (Value-AI) gibi tüm dijital pazarlama kanallarını kapsayan ve fark yaratan ürünler bulunmaktadır.

Dünyada ilk ve tek olan Value-Mail’e özel ”kırmızı düşen e-mail” servisi, 1000 esnek sunucu ile “Server-on-demand®️” teknolojisi, Value-Mobile ile SMS’te kurumsal ve kişiye özel link kısaltma hizmeti gibi farklı, çevik ve yenilikçi uygulamaları tek bir çatı altında entegre şekilde sağlar.

Yeni Nesil Müşteri Deneyimi Yolculuğunda Yapay Zeka

KREA Digital akıllı platformlarıyla, makine öğrenimini kapsayan gelişmiş yapay zeka teknolojisi kullanır. Kullanıcı ne arıyor, neyle ilgileniyor, ne zaman ve nasıl satın alma kararı veriyor, otomatik ve anlık olarak inceler. Dijital pazarlama stratejisine karar vermede, farklı kanallardan gelen verileri “duyu analitiği” ile işler. Duyu analitiği yöntemi alıcı davranışını ve karar almayı anlama aracı sağlar. Bu sayede pazarlama stratejilerini tüketici tercihlerine göre hedefler. Yeni nesil müşterinin/alıcının deneyim yolculuğunu doğru analiz edebilmek için yapay zekayı çok kanallı pazarlama karmanızda etkin şekilde kullanmanızı sağlar.

Tüm Çözümler Bir Arada

KREA Digital, KREA dünyasının bütünleşik pazarlama iletişimi bakış açısının bir uzantısıdır. Bütünleşik şekilde uçtan uca hizmet sağlayan profesyonel ekibi ile en iyi pazarlama karmasını oluşturmak için pazarlama alanında hizmet veren diğer grup şirketleri ile omuz omuza çalışarak markanızı destekler. KREA Digital, 11 senedir olduğu gibi bugün ve gelecekte Türkiye’de ve dünyada dijital dünyanın en inovatif teknolojilerini sunumaya devam ediyor.

Şimdi bütünleşik pazarlama iletişim geleceğinde yerinizi almak için hazır mısınız?