Türkçe | English

Dijital Pazarlama

Toplu E-Posta Gönderiminde Yeni Nesil Teknoloji (ValueMail®)
DİJİTAL PAZARLAMA'DA E-POSTA GÖNDERİMİ NEDEN ÖNEMLİ?
Son yıllarda dijital dünyanın hayatımızda her geçen gün daha fazla yer kaplamasıyla, birlikte çalıştığımız markalara dijital pazarlama çözümleri de üretmeye başladık. Ancak buna kendimiz de katkı sağlamalı, müşterilerimiz için bir fark yaratmalıydık. Dijital pazarlama adı altında kaynağı belirsiz datalara, alıcı tarafından fark edilmeyecek ve okunmayacak sıradan e-mailler göndermek asla bize göre değildi.

Bu fikirden yola çıkarak çok çalıştık ve birlikte çalıştığımız markaların dijital pazarlama faaliyetlerine değer katacak Valuemail'i yarattık! Hedefimiz sıradan bir e-mailing portalı hizmeti sunmak değil, markalarımızın E-CRM anlamındaki tüm faaliyetlerinde doğru müşteriye, doğru ve en etkin şekilde ulaşmalarını sağlamak. Bu konuda iddialıyız; çünkü Valuemail sadece Türkiye'de değil Dünya'da da ilk olma özelliği taşıyan pek çok ayrıcalığa sahip.

Siz de Valuemail ile ilgili değer katan ve fark yaratan tüm bilgileri "Valuemail'in farkı ne?" kısmından öğrenebilir ve hatta ücretsiz test gönderimi özelliğimiz sayesinde Valuemail'i hemen deneyebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ
E-Mail Marketing alanında hizmetlerimizi kısaca özetlemek gerekirse:
• DATA TEMİZLİĞİ
Doğru kişilere doğru mesajların verilebilmesi için öncelikle güncel / kullanılabilir ve yazım hatalarından arındırılmış bir datanız olmalı. Bu kapsamda:

- Tüm datanız yazım hataları bakımından doğru hale getirilir. En basit örneğiyle; .otmail şeklindeki adresler .hotmail şeklinde revize edilir, adreslerdeki Türkçe karakter kullanımları düzeltilir.
- Çift isimli / e-mail adresli datalar ayıklanır. Böylece aynı kişiye birden fazla e-mail göndermekten kaynaklanacak bütçe ve prestij kayıplarından kurtulursunuz.
- E-mail gönderimleri ile ilgili yeni yapılan yasal düzenlemeler kapsamında datanızın izinli olması çok önemlidir. Bu doğrultuda gönderimlerde şikayette bulunan veya datadan çıkmayı talep eden adreslerin en doğru şekilde güncellenmesi sağlanır.

• FARKLI KAMPANYA KURGULARI
E-mailing gönderimini yaparken hedefiniz ne? Valuemail ile ürün / kampanya duyurularından çok daha ötesini gerçekleştirebilir, e-mailing çalışmalarınıza farklı değerler katabilirsiniz. Birkaç örnek vermek gerekirse:
• Anket / Quiz yapabilir, sonucunda küçük hediyeler verebilirsiniz.
• Davetiye gönderebilir, LCV'leri otomatik olarak toplayabilirsiniz.
• Kişiye özel indirim kodu gönderebilirsiniz.
• Yarışma ve çekilişler düzenleyebilirsiniz.
• Datanızı genişletmeye yönelik kampanyalar yapabilirsiniz.
• E-mail içinde kampanyalı ürünün stok takibini yapabilirsiniz.
• E-mail ve sms gönderimlerinizi entegre edebilirsiniz.
• RAPORLAMA
Bir kampanya yaparken harcadığınız işgücü ve bütçenin karşılığını sorgulamak en doğal hakkınız: bunun için size Türkiye'nin en geniş kapsamlı ve detaylı raporlama sistemini sunuyoruz. Her gönderiminizden sonra size özel şifreniz ile raporlama sistemine ulaşabilirsiniz. Raporlama sistemimiz sayesinde gönderdiğiniz mesajı okuyanları, içeriğine tıklayanları, okumadan silenleri, adresi hatalı olanları tüm detayları ile görebilirsiniz. Bu size sonraki gönderimleriniz için filtreleme, özel listeler oluşturma gibi ayrıcalıklar sağlar.

Tüm bunların yanı sıra konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız gönderimleriniz süresince size danışmanlık verir ve gönderiminiz tamamlandığında da datanızın detaylı bir analizini yaparak size rapor halinde sunar.
ÜCRETSİZ TEST GÖNDERİMİ
Valuemail'i incelediniz, ancak kampanyalarınızı müşterileriniz ile paylaşmadan önce benzersiz özelliklerini bir de uygulamalı olarak görmek istiyorsunuz. Valuemail'i yaratanlar bunu da düşündüler, uzman kadromuzun da yardımı ile sistemi ücretsiz olarak deneyebilirsiniz

VALEU MAIL'İN FARKI NE?
Önemli olan e-mail göndermek değil, onun okunmasını sağlamak!

Valuemail, birlikte çalıştığımız markaların sadece e-mailing yapmaları değil, yaptıkları interaktif pazarlama faaliyetlerine değer katmaları ve doğru mesajı, doğru kişilere en etkin şekilde ulaştırmaları fikrinden yola çıkarak oluşturulmuştur. Her birimizin e-mail kutularına her gün onlarca hatta yüzlerce e-mail ulaştığını, bunların önemli bir oranının da markalardan gelen tanıtım e-mailleri olduğunu düşündüğümüzde gönderilen e-maillerin farklılaşmasının ne kadar önemli olduğu daha net ortaya çıkar.

Bu doğrultuda Valuemail Türkiye'de ve hatta Dünya'da hiçbir sistemde olmayan benzersiz ayrıcalıklar sunar. Bu ayrıcalıklar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen bizi arayınız.

VALEU MAIL'İ KİMLER KULLANIYOR?


BİZE ULAŞIN
Krea Doğrudan Pazarlama ve Organizasyon Ltd. Şti
Adres: Bestekar Şevki Bey Cad. No:34 Balmumcu İSTANBUL
Telefon:  +90 (0212) 275 43 32 / Nazlı Kaynak – Gülbin Çağlayan
Mail:     nazli.kaynak@kreadirect.com
gcaglayan@kreadirect.com

Birlikte Çalışmak İster misiniz?

Bizimle beraber part-time projelerde çalışmak, okurken iş tecrübesi kazanmak isterseniz lütfen hr@kreadirect.com'a mail atınız.