Türkçe | English

Hayalimiz

Tüm dünyada geleneksel pazarlama harcamalarında bir daralma yaşanırken, Doğrudan Pazarlama / Halkla İlişkiler + Dijital Pazarlama konularında yapılan harcamalarda bir artış yaşanmaktadır.

Yapılan araştırmaları incelediğimizde trend Doğrudan Pazarlama harcamalarının ve Dijital Pazarlama harcamalarının toplam reklam pazarı içinden daha çok pay alacağı yönündedir. Türkiye'deki trend de dünyadaki ile uyumlu bir yönelim izlemektedir.

Türk halkının sosyal ve kültürel yapısı bire bir kurgulanan ve geliştirilen projelere olumlu geri dönüşler vermeye oldukça yatkındır. Bu nedenle doğru kurgulanan etkinliklerde beklentinin üzerinde etkiler almamız mümkün olmaktadır.

Marka yaşayan bir olgudur. Bu nedenle sadece ' marka lansmanları ' veya ' yeni ürün lansmanları ' o markayı tüketiciler nezdinde istenilen mertebeye çıkartmakta yeterli değildir.

Bu nedenle tüketicilerle ' ilk tanışma anından ' başlayan etkili iletişimin her aşamada doğru bir şekilde geliştirilmesi önemlidir.

KREA Direct olarak markanızla kurduğunuz iletişimin tek yönlü bir iletişim değil, feedbackleri de içeren çift yönlü bir model üzerine kurgulanmasını sağlamaktayız.

'Sadık' ve ' Mutlu ' müşteriler yaratmanın temelinin ' Doğrudan Pazarlama ' nın temel ilkelerinde odaklandığını düşünüyoruz.

Çift yönlü, etkili, doğru zamanda, doğru yerde, doğru hedef kesime ve kesintisiz iletişim !

KREA Direct olarak biz, Türkiye'den tüm dünyaya örnek olacak Doğrudan Pazarlama konusunda başarı hikayelerinin çıkacağına inanıyoruz.

Bir sonraki başarı hikayemizin 'sizin' projeniz olması dileğiyle...

Birlikte Çalışmak İster misiniz?

Bizimle beraber part-time projelerde çalışmak, okurken iş tecrübesi kazanmak isterseniz lütfen hr@kreadirect.com'a mail atınız.